Enactus – у стінах БДПУ

Enactus – це міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для досягнення прогресу в усьому світі. Під керівництвом викладачів-наставників та представників бізнесу студенти Enactus по всьому світу створюють та втілюють в життя проекти, які розширюють можливості людей. Цей досвід не тільки змінює життя студентів, але й розвиває талант та потенціал до лідерства у складному та повному викликів світі. На додаток до соціального аспекту програми наші лідерські та кар’єрні ініціативи створюють великі можливості для навчання та обміну між поколіннями, а також допомагають студентам та випускникам зустрітися з компаніями, які шукають нові таланти.

22 лютого ц. р. студентки 2-го курсу ФМКТО спеціальності «Трудове навчання та технології» Євгенія Петриковець та Тетяна Мельник стали представниками БДПУ на всеукраїнський конференції Enactus Prototype Showcase, яка проходила в Києві. Ціллю цієї поїздки постало питання створення такої команди на платформі нашого університету.

Правила, які регулюють роботу команди є доволі гнучкими, що дозволяє кожній команді створювати організаційну структуру і вибудовувати свою діяльність так, щоб якнайкраще задовольняти потреби членів команди, адміністрації та викладачів свого вишу, а також суспільства, для якого вони працюють.

Тому всіх, хто бажає стати частиною організації, впливати на власне майбутнє і майбутнє України, ми запрошуємо до співпраці.

Наші контакти: Буянов Павло Георгійович: +380504547982, smallest@ukr.net;  Петриковець Євгенія: +380669338848,  evgensa.petrskovets@gmail.com; Мельник Тетяна: +380959036716; tanyamelnik@gmail.com

1 2

3 4

5 6

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Євгенії Петриковець)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print