Енергозбереження – це просто!

Сьогодні, 26 квітня, близько полудня біля пам’ятника П. П. Шмідту було досить людно: студенти багатьох навчальних закладів зібралися, щоби взяти участь у квесті для молоді міста «Енергозбереження – це просто!». Організаторами квесту є відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради та Перше Антикафе Бердянська «Час Є!».

Факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти представляла команда з 10 учасників на чолі з заступником декана з виховної роботи Ольгою Щетиніною. Також від нашого вишу брали участь дружні команди гуманітарно-економічного факультету та Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ.

aPcBQqxXBII UzITWs4msgY  

Із собою необхідно було принести зібрані в навчальному закладі використані батарейки. І тут на допомогу нам прийшли кафедри дошкільної освіти  факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти та кафедри соціальних комунікацій факультету філології та соціальних комунікацій, які проводить екологічну акцію по збору батарейок. Дякуємо за добру і корисну справу!  

Збір команд, інструктаж, надання необхідної інформації – і на старт! Майже дві години учасники проходили квест центральним районом міста з виконанням різноманітних завдань і головоломок з теми екології та енергозбереження.

Наша команда успішно виконала всі завдання та прийшла на фініш четвертою. Трішки виснажені від активної пробіжки, але з гарним настроєм, учасники захоплено ділилися враженнями між собою.

Команди були нагороджені подарунками від спонсорів та подяками від відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради.

IMG_20170426_142322

Ольга Щетиніна,
заступник декана з виховної роботи  ФМКТО
Світлини Віктора Якименка

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print