English Language Olympic Games: Results

15 та 20 лютого кафедрою іноземних мов і методики викладання було проведено І тур олімпіади з англійської мови серед студентів факультету філології та соціальних комунікацій і, окремо, для факультетів психолого-педагогічної освіти та мистецтв, дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти та гуманітарно-економічного факультету. Комплекс завдань передбачав перевірку навичок аудіювання, читання, говоріння (співбесіда за певною темою на вибір), письма (творче завдання) і знання граматики.

Переможці олімпіади Архипова Анна, Сухарєва Анна і Попівщая Вікторія

За результатами олімпіади з англійської мови для мовних спеціальностей (ФФСК) перше місце посіли Архипова Анна (12 група) та Сухарєва Анна (32 група), а третє – Попівщая Вікторія (32 група).

Переможцями олімпіади з англійської мови для немовних спеціальностей стали: 1 місце – Боровська Марія (302 група ФДССО), 2 місце – Коротенко Олександра (102 група ФДССО), 3 місце – Павленко Дарина (12 група ФППОМ).

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіху в ІІ турі змагань – Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови!

За матеріалами кафедри іноземних мов і
методики викладання ФФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *