English with Pleasure

Згідно з розпорядженням (лист від 28.01.2016 р. № 1/9-47) щодо виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2015 р. № 1379 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів» освітянська громада нашого міста долучилась до впровадження проекту літніх мовних таборів для школярів.

IMG_20160607_101518 image1

Так, 3 червня ц. р. в концертній залі ЦДЮТ відбулось урочисте відкриття літніх мовних таборів у м. Бердянську, на якому були присутні викладачі кафедри іноземних мов і методики викладання Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ – доктор філологічних наук, доцент Наталія Леміш і кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Халабузар.

image IMG_20160607_100551 iXHxi29qcjI lFQpfy5nXtI

Студентки І і ІІ курсу Інституту філології та соціальних комунікацій Марія Кальма,  Валерія Крамаренко, Ганна Іванісова, Лариса Разумова, Карина Ступницька та Олена Турченкова підготували цікаву інформаційно-розважальну програму англійською мовою, яку представили 6–8 червня у гімназіях № 1, 3 та у ЗНЗ № 2. Зміст програми був насичений різноманітними лінгвокультурологічними завданнями, іграми, що сприяли збагаченню лексичного словника школярів, знань про історію і культуру англомовних країн, формуванню комунікативних навичок. Учні знайомилися і розповідали про себе в ігровій формі, склеювали прапор Великої Британії, збирали пазли назв англомовних країн, відгадували різні професії, назви тварин за їх зображенням, співали англійські пісні (див. світлини). Сподіваємось, що такі заходи посприяють розширенню світогляду дітлахів та інтересу школярів до вивчення іноземних мов, зокрема англійської.

Наталія Леміш,
координатор проекту від БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print