Eurovision-2018 у БДПУ

У рамках традиційних травневих Днів науки і Тижня іноземних мов відбувся лінгво-країнозначий захід «Welcome to Our Eurovision-2018», який підготували і провели доцент Оксана Халабузар та старший викладач Юлія Прядко. У яскравому святі взяли участь студенти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Програма дійства передбачала створення інтерактивного освітнього середовища, здатного мотивувати студентів щодо подальшого удосконалення навичок комунікації іноземними мовами.

За допомогою насичених та інформативних мульти-медійних презентацій учасники розкривали особливості географії, державного устрою, культури десятьох країн – Великої Британії, Австралії, Канади, США, Ісландії, Болгарії, Південної Кореї, Нової Зеландії, Італії та України.

Чудові сольні та дуетні виступи, які лунали англійською, французькою та болгарською мовами, розкрили творчі таланти майбутніх програмістів, логопедів, психологів, учителів музики та учителів початкових класів.

Під час виконання пісень, перегляду медіа-файлів та брейків слухачі мали змогу ознайомитися з текстами пісень, порівняти переклади, виконати завдання з граматичним навантаженням, розглянути національні особливості та дізнатися цікаві факти щодо держав-учасниць.

По завершенні заходу кожен студент отримав грамоту за перемогу в різних номінаціях: «The Charming Voice», «The Excellent Performance», «The Best Logically-Structured Presentation» тощо.

Заняття-свято пройшло у невимушеній, позитивній атмосфері інтерактивного спілкування англійською мовою. Вітаємо всіх переможців та чекаємо на «Welcome to our Eurovision-2019».

фото1 фото2

фото3 фото4

фото5 фото7

фото6

 

Оксана Халабузар,

доцент кафедри іноземних мов і методики викладання

факультету філології та соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print