Європейський рівень сценічного мистецтва

Учасники Народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен» БДПУ взяли участь у IІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «MYSTERYOFKRAKOW», який проходив з 28 березня по 3 квітня у місті Кракові (Польща).

У конкурсній програмі наш творчий колектив представляв як вже відомі бердянському глядачу постановки («Моряки Азова», «Залицяльник», «Ченоморочка», «Одеські історії»), так і нові номери («На горі мак», «Поліська полька», «Сурікати»).

За результатами конкурсу “МарЛен” було нагороджено двома дипломами І ступеня в номінаціях «Сучасна хореографія» та «Народна хореографія», а його керівник — завідувач кафедри хореографії, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Мартиненко отримала почесний диплом кращого хореографа фестивалю.

Журі, до складу якого входили відомі польські діячі культури та мистецтв, одноголосно відзначило високий художній рівень усіх театральних постановок, гармонійне поєднання хореографії, музики й костюма, нестандартне балетмейстерське рішення танцювальних тем.

Окрім конкурсної частини, програма фестивалю включала в себе численні екскурсії по Кракову. Нам вдалося відвідати Старе місто Барбакан, Королівський шлях, Ягелонський університет (один з найстаріших навчальних закладів Європи), Маріацький костел, а також знаменитий Вавельський замок з вишуканим королівським інтер'єром. Не меншу кількість вражень учасники колективу отримали, завітавши до чи не найбільшого аквапарку в Європі (див. світлини).

12

Сподобалося все: доглянуті та чисті вулички, гостинні жителі, комфортабельний готель, зручний автобус і доброзичливі водії, сонячна погода і, звичайно ж, великий, обладнаний за новими технологіями сценічний майданчик, на якому проходило неймовірне тетральне дійство.

Олена Мартиненко,
завідувач кафедри хореографії БДПУ,
кандидат педагогічних наук,
доцент

Фото автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print
КатегоріїБез категорії