Фантастика паперової пластики

У рамках проведення тижня початкової освіти на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв наприкінці квітня майбутні учителі початкової школи стали учасниками творчої майстерні «Паперові квіти – вишукана прикраса інтер'єру». До виготовлення квітів долучилися студенти 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» та викладачі випускової кафедри (див. світлини).
   Організовували творчу діяльність доцент кафедри початкової освіти Катерина Степанюк та студентки 3 курсу Олена Коваленко та Анна Дресвянникова. Лише за дві години студенти навчилися виготовляти декоративні квіти з гофрованого паперу, розширили уявлення про вироби, які можна створити власноруч для дизайну інтер’єру.

t86dKCxADVY keGIMsa07N8 K_cfZQJgLkw

Як зазначила організатор творчої майстерні Катерина Степанюк: «Тема дизайну яскраво відображена у підручниках з трудового навчання для початкової школи та реалізує технологію дизайн-освіти. Її завдання полягає в розвитку дизайнерського мислення, формуванні конструктивно-художніх умінь, естетичному вихованні молодших школярів». Саме тому виготовлення паперових троянд сприяло підвищенню рівня технологічної та професійної компетентності майбутніх учителів початкової школи. Запропоновану технологію створення квітів з паперу можна застосувати також на уроках трудового навчання в початковій ланці освіти, попередньо спростивши технологію та розмір.

glZQfdE56qk

У процесі створення паперових троянд студенти відзначили, що квіти з гофрованого паперу є прекрасним та незвичайним декором для святкових заходів, а атмосфера співтворчості викладачів і студентів, кольорові технологічні картки та покрокове інструктування дозволили швидко опанувати цей сучасний вид паперової пластики.

YhIOfvYwiMQ G6lB5bmF88k 

Учасники творчої майстерні працювали із задоволенням та отримали багато позитивних емоцій. Наприкінці усі відчули себе наче у квітнику, в якому не було схожих одна на одну троянд, а кожна віддзеркалювала внутрішній світ свого творця.

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри початкової освіти)

Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print