Феєричне завершення дебютів першокурсників

Сьогодні, 23 листопада, в актовій залі головного корпусу відбувся останній цьогорічний дебют першокурсників – факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Справжнє концертне дійство підготували студенти 101, 102, 103 та 104-ї груп.

DSC_0271 DSC_0055 DSC_0083 DSC_0163

На свято завітало багато гостей, яких наймолодші  розважали своїми гумористичними сценками і зарядили аудиторію позитивом та гарним настроєм. Кожна група гідно презентувала себе на головній сцені БДПУ. До виступу студенти готувались ретельно, адже кожен номер був відшліфований бездоганно.

DSC_0361 DSC_0391 DSC_0396 DSC_0397

Декан факультету, професор Лариса Казанцева нагородила студентів почесними дипломами та подякувала першокурсникам за їх старання. Також з подякою за позитив із солодкими подарунками привітала дебютантів доцент БДПУ Вікторія Ліпич.

DSC_0402 

На завершення свого феєричного виступу студенти згуртувалися разом на сцені, піднявши  прапор із емблемою свого рідного факультету.

Сабіна Ісмаілова,
студентка-журналістка 3-го курсу
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *