Фестиваль науки – свято для всіх

«Наш фестиваль вже має свою історію і з кожним роком згуртовує навколо себе дедалі більше молоді, яка прагне пізнавати нове, цікавиться тим, як побудований та розвивається світ. Фестиваль науки – це свято для всіх. Світ знань не має меж, і перемоги вчених були і ще будуть предметом нашої національної гордості. Наука має стати локомотивом, який дасть можливість нашій державі зайняти гідне місце у глобальній економіці та в соціогуманітарній сфері і культурі, гарантувати національну безпеку» –

Борис Патон,
академік, Президент Національної
академії наук України

Із 12 по 17 травня ц. р. в університеті проходять Дні науки в межах Всеукраїнського фестивалю науки в Україні (http://festival.nas.gov.ua). Є чим пишатися й нашому університету! В БДПУ працюють 30 докторів наук, професорів, 187 кандидатів наук, доцентів. Успішно функціонують аспірантура й докторантура, у яких здійснюється підготовка з 17 спеціальностей 7 наукових галузей. У минулому році в БДПУ захищено 7 докторських та 20 кандидатських дисертацій, а вже в цьому році 3 викладачі університету захистили кандидатські дисертації.

До Днів науки видано програму наукової конференції студентів, у якій представлено план проведення Днів науки, теми доповідей студентів кожної секції, а також розміщено на офіційному сайті БДПУ “Збірник тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету“, що свідчить про добре поставлену роботу з обдарованою молоддю в інститутах і на факультетах університету.

14-15 травня 2014 р. на кафедрах університету проводилися наукові семінари, круглі столи викладачів БДПУ. До Днів науки було оновлено урочисто відкриту минулого року галерею докторів наук, професорів «Наукова еліта БДПУ», видано вперше започаткований збірник наукових праць «Наукові записки БДПУ» (серії: філологічні та педагогічні науки).

А сьогодні в актовій залі БДПУ відбулося урочисте засідання з нагоди професійного свята науковців. З вітальним словом виступили та вручили нагороди науковцям ректор університету, доктор філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Вікторія Зарва; міський голова Олексій Бакай, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Ігор Богданов, який також презентував минулорічний науковий доробок університетських вчених. Лідери щорічного рейтингу наукової роботи: декан соціально-гуманітарного факультету Ірина Алєсєєнко, директор Інституту філології та соціальних комунікацій Ольга Харлан, декан факультету фізико-математичної та технологічної освіти Андрій Малихін та декан факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій Віталій Хоменко презентували результати науково-дослідної діяльності за 2013 рік.

За вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки ректор університету, доктор філологічних наук, професор Вікторія Зарва нагороджена найвищою відзнакою Національної академії педагогічних наук України – нагрудним знаком «К. Д. Ушинський»; почесними грамотами Національної академії педагогічних наук України нагороджені доктор історичних наук, професор Ігор Лиман; доктор педагогічних наук, професор Вікторія Загороднова; доктор економічних наук, професор Павло Захарченко. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки Почесною грамотою Запорізької облради нагороджена доктор філологічних наук, професор Ніна Анісімова. Медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста Бердянська» нагороджені доктор історичних наук, професор Вікторія Константинова; доктор педагогічних наук, професор Людмила Коваль; кандидат економічних наук, доцент Галина Казачковська, кандидат філологічних наук, доцент Марія Греб. Кращі науковці університету нагороджені почесними грамотами Запорізької облдержадміністрації, департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, подякою мера Бердянська. За високі досягнення в науковій діяльності понад 60 викладачів і студентів БДПУ нагороджені грамотами ректора БДПУ.

Завершальним акордом Днів науки в БДПУ став звітний концерт кафедри мистецьких дисциплін та методики їх навчання Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

_DSC4317 _DSC4328 _DSC4349 _DSC4375

«Університетське Слово»
Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print