Фестиваль в БДПУ 

Сьогодні в БДПУ стартував І регіональний фестиваль творчості дітей та молоді  «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ В ДОЛОНЯХ ДИТИНИ!», який проводиться з ініціативи факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. До участі в організації та проведення фестивалю  долучилися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи, благодійні фонди, громадські організації, а також фізичні особи.

Мета фестивалю: сприяння самовизначенню і самореалізації, успішній адаптації та психологічній реабілітації дітей-сиріт, дітей переселенців із зони АТО, дітей та молоді з особливими освітніми потребами, інтеграції їх у суспільство через розвиток творчих здібностей та залучення до культурних цінностей українців.  А завдання – розкриття творчого потенціалу дітей-сиріт, дітей переселенців із зони АТО та молоді з особливими освітніми потребами та залучення їх до активного способу життя; поширення та популяризація нових перспективних методів мистецької роботи з людьми з особливими потребами як ефективного засобу їх соціальної адаптації;  популяризація українського мистецтва, пропагування національних культурних надбань; виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

До участі в фестивалі були запрошені  діти-сироти, діти переселенців із зони АТО, діти з особливими освітніми потребами, які проживають у Бердянську та Бердянському районі.
У фестивалі учасники розподіляються за трьома категоріями: «Особливе дитинство» – діти з особливими освітніми потребами; «На зустріч мрії»» – діти-сироти; «Таланти без кордонів» – діти переселенці із зони АТО.
Фестиваль «Майбутнє України в долонях дитини!» має національно-патріотичну спрямованість і передбачає виконання творів, які розкривають культурне надбання українців, сучасне життя українського народу тощо.

Номінації фестивалю: «вокальне мистецтво», «інструментальне мистецтво», «хореографічне мистецтво», «театральне мистецтво», «образотворче мистецтво» та «декоративно-прикладне мистецтво».

Для кожної вікової категорії кожної номінації фестивалю передбачено наступні нагороди: диплом та звання лауреата фестивалю І ступеню; диплом та звання лауреата фестивалю ІІ ступеню; диплом та звання лауреата фестивалю ІІІ ступеню; диплом та звання дипломанта фестивалю.  Керівники лауреатів фестивалю отримують диплом «За підготовку лауреата».

…Підбиття підсумків фестивалю, вручення нагород та гала-концерт пройдуть завтра. А сьогодні наш кореспондент побував на одному із фестивальних виступів і пропонуємо вашій увазі добірку світлин.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print