ФІЗ-МАТ БАТЛ

Як усім відомо, сміх продовжує життя. І це чудово, адже студенти факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ привикли дарувати всім величезний заряд позитивних емоцій.

_DSC4248 _DSC4330 _DSC4353 _DSC4294

Учора, 10 грудня, о 12.00 в головній актовій залі БДПУ відбувся традиційний фізико-математичний КВК «ФІЗ-МАТ БАТЛ», де демонстрували свої таланти та почуття гумору дві команди – Фізики – «Леонардо да Вінчі» та Математики – «Паскальні кролики». Організатором цього свята традиційно виступає кафедра методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні (завідувач – доктор педагогічних наук, професор Наталя Сосницька). Свято готували кандидат педагогічних наук, доцент Віталій Ачкан Віталій та кандидат фізико-математичних наук, заступник декана факультету ФМТО Яна Сичікова.

Свято розпочалося з візитівок команд, продовжилося відео-презентацією, а завершилося демонстрацією вокальних талантів. Студенти жартували, співали, танцювали та дарували сміх усім присутнім, які в свою чергу підтримували команди гучними оплесками та нестримним сміхом. Як зазначив організатор цього заходу доцент Віталій Ачкан: «Вечір гумору – це не лише виступи наших команд. Це своєрідне гумористичне зібрання тих, хто вміє жартувати й дарувати чудовий настрій іншим. Своїм виступом студенти намагаються висловити свою пошану до майбутньої професії».

_DSC4298 _DSC4329 _DSC4232

Нові, свіжі, нестандартні та цікаві жарти, чудова жива музика – ось що панувало цього разу в актовій залі. Свято відкрила  завідувач   кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій професор Наталя Сосницька словами привітання. Наталя Леонідівна наголосила на тому, що кафедра пишається своїми вихованцями, які проявляють себе не лише як здібні студенти та талановиті науковці, але й як представники креативного, нового, творчого покоління. Адже талановита людина талановита у всьому. Особливу увагу Наталя Сосницька звернула на нестандартний підхід до гумору, до презентації своїх здібностей, на новий формат представлення особистості кожного та колективу в цілому.

_DSC4205

Завершальне слово традиційно належало декану факультету фізико-математичної і технологічної освіти Андрію Малихіну, який  висловив справжнє здивування й задоволення виступом команд: «Команди в новій і нестандартній формі представляли своє бачення майбутньої професії, згадували видатних фізиків та математиків. Це дружня гумористична зустріч. Я радий, що студенти проводять своє дозвілля саме так. Потім, після свята ми ще довго згадуємо влучні жарти наших студентів».

Від деканату ФФМТО команди отримали привітання та подарунки.

  Яна Сичікова,
заступник декана з СВР ФФМТО
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!