Foreign Languages Week is continuing

Тиждень іноземних мов триває. Сьогодні у стінах нашого університету відбулися чотири заходи, присвячені лінгвокраїнознавчим і професійним аспектам вивчення іноземних мов.

Так, студенти першого курсу Інститут філології та соціальних комунікацій упродовж відкритого заходу «Easter Traditions in EnglishSpeaking Countries and in Ukraine» (модератор – Оксана Дуброва) мали змогу продемонструвати свої знання англійської мови, декламуючи вірші та презентуючи доповіді про Великодні традиції в Україні, Великій Британії, Сполучених Штатах Америки, Австралії та в європейських країнах. Використані на занятті навчальні подкасти дали змогу студентам і гостям заглибитися в атмосферу іншомовного спілкування, дізнатися більше про історію виникнення Великодня і традиції його святкування, починаючи з другого століття нашої ери. Прикрашена Великодніми символами аудиторія допомогла усім присутнім відчути атмосферу свята, що наближається, згадати про духовні цінності нашого народу, його давні традиції і звичаї й зрозуміти, що для кожного з нас приховане під словом Великдень, і чому його святкують люди усього світу.

Великдень1 Великдень2 Великдень3 Великдень4

Зануритися у красу батьківщини Ґете і країв середньовічних замків допомогла лінгвокраїнознавча вікторина «Wir kennen Deutschland» (модератор – Ольга Богданова), учасники якої мали можливість позмагатися у знаннях історії, культури, традицій і науки Німеччини. Захід розпочався з перегляду короткого відеофільму про географію і видатні місця Німеччини, після чого студенти відповідали на низку запитань. Також під час вікторини учасники робили презентації про цікаві факти культури та історії країни, розв’язували кросворди, вирішували тести, виступали із доповідями за темою заходу.

Німеччина1 Німеччина2 Німеччина3

Під час дебатів «Common People and Politic» (модератор – Тетяна Шевчінська), в яких взяли участь студенти Інституту філології та соціальних комунікацій, дискусанти мали змогу обговорити одне з актуальних питань сьогодення – взаємо/протидію людей і політики і їх напрочуд складні стосунки.

дебати2 дебати3 дебати4

А от перевірити знання ділової англійської мови допоміг конкурс «Business English Battle «The Best Business English Experts» (модератор – Ірина Нагай). У батлі взяли участь студенти 2 курсу факультету економіки та управління – команди менеджерів і фінансистів, які в ігровій формі змагалися на найкраще знання бізнес-термінів і рекламу своєї компанії. Учасники конкурсу відгадували ребуси, пояснювали бізнес-терміни, дивились відео американських бізнес-експертів і складали тести. Наприкінці поважне журі визначило переможців: з рахунком 35:33 перемогла команда менеджерів. Усі отримали солодкі призи і на знак примирення разом заспівали переможну «We are the champions».

батл4 батл1 батл2 батл3

Тож, хай завжди перемагають розум, духовність і дружба!

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри іноземних мов і
методики викладання)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *