Форум-театр – для вихованців «CARITAS-SPES-BERDIANSK»

28 березня ц.р. члени волонтерського загону «Палітра добра» (керівник: к. п. н., доцент Тургенєва А. О.) організували та провели форум-театр (детальну інформацію про форум-театр можна дізнатися тут: https://www.b17.ru/article/31359/). Захід відбувся у рамках професійної співпраці кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти та релігійної місії Caritas-Spes-Berdiansk.

Основною метою заходу було згуртування дитячого колективу та розвиток здібностей в учасників групи для поліпшення взаємодії між ними. Джокерами заходу із задоволенням виступили здобувачі вищої освіти зі спеціальності 231 «Соціальна робота» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Євгеній Шалупня та Юлія Піддубна.

На початку заходу джокери познайомились із учасниками в ігровій формі, провели вправи на командоутворення, знаття емоційної напруги, а після чого перейшли до актуалізації проблеми та написання сценарію. Несподіваним було те, що на етапі форуму та інтервенції, не дивлячись на незначний вік учасників, діти із зацікавленістю робили заміну акторів, обговорювали та робили висновки з приводу ситуації яка програється. По завершенню, ми дійшли до такого висновку: «Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе».

Форму-театр, як форма роботи, дуже сподобався дітям, вони мали змогу програти свої соціальні ролі, подивитися на ситуації, які пов’язані зі взаємостосунками з іншої сторони, а іноді і кардинально протилежної.

 

Євгеній Шалупня,

здобувач вищої освіти ОС «Магістр»

 зі спеціальності 231 «Соціальна робота»

ФДССО.

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print