Фотозона ФФМКТО до Дня закоханих

До дня Святого Валентина студенти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, які вивчають дизайн, підготували традиційну інсталяцію на тему «День закоханих». Основою декору стала відповідна атрибутика – серця, квіти та пара фламінго у червоно-рожевих та білих кольорах, що символізують любов, закоханість та відданість.

Студенти четвертого курсу факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти – Наталія Корзун, Наталія Рибалко, Станіслав Кривузяк, Лілія Власенко та Валерія Коваленко під керівництвом кандидатів педагогічних наук, доцентів кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Юлії Бєлової та Таісії Черемісіної на заняттях з основ дизайну та технологічного практикуму розробили проект-ескіз, технологічну та інструкційні карти на виконання елементів творчого проекту та втілили його у життя.

Ми щиро запрошуємо усіх завітати до другого корпусу нашого університету, щоб зробити гарні та зворушливі світлини на пам’ять. Фотозона буде працювати до 21 лютого, тож встигніть залишити приємні спогади про останнє зимове свято напередодні весни.

20190214_104102 20190214_104319

«Університетське Слово»

(за матеріалами кафедри професійної освіти,

трудового навчання та технологій)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print