Гарні та ефективні Міс

Ефективна особистість завжди досягає успіху в обраній сфері та раціонально використовує власні ресурси на шляху досягнення мети. В цьому переконалися учасниці найгарнішого весняного конкурсу «Міс БДПУ», пройшовши тренінг особистісної ефективності «Успіх вже сьогодні!», розроблений та проведений завідувачем навчальної психолого-консультативної лабораторії Мариною Богдан. Ініціатором зустрічі стала провідний фахівець з виховної роботи виховного відділу. Бердянського державного педагогічного університету Дарина Литвиченко, яка щиро підтримує майбутніх Міс БДПУ та бажає їм не лише перемоги в конкурсі, а й життєвого успіху.

Формулювання цілей, визначення шляхів підвищення власної ефективності та пошук ресурсів – ключові завдання тренінгу, за результатами якого дівчата змогли визначити життєві пріоритети та усвідомити важливість самопізнання й саморозвитку задля щасливого та успішного майбутнього.

Отриманий сертифікат по завершенню тренінгу засвідчив, що студентки готові бути проактивними та раціонально використовувати ресурси, необхідних для досягнення своїх цілей та здійснення мрій!

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print