Хелловін по-нашому

З ініціативи Студентської ради БДПУ учора, 30 жовтня, відбулася благодійна акція, приурочена святу Хелловін. Одягнувши костюми, розфарбувавши обличчя та із жартівливими «погрозами»  – «Цукерки або смерть», студенти завітали до кожної аудиторії.

Загалом отаким чудернацьким методом «назбирали» 7 кілограмів цукерок та 450 гривень. Наступного тижня кошти та солодощі Студентська рада відвезе до Центру соціальної допомоги та реабілітації інвалідів «Забота», а також завітає у гості до багатодітної сім’ї. Для дітей наші студенти приготували розважальну програму. Найбільш активними в цій акції були студенти ІФСК та ІСПКО (див. світлини).

Студентська рада щиро вдячна всім небайдужим, хто долучився до акції. БДПУ завжди заохочує подібні заходи. Нагадаємо, що зовсім нещодавно проходила Всеукраїнська акція донорства крові «Допомогти може кожен», в якій активність проявили наші студенти також. Тому, той, хто не встиг «зробити добро» сьогодні, або хоче «повторити», ще не раз матиме таку можливість. Чекайте нових благодійних заходів від Студентської ради університету!

 

Ірина Дєдушева,
 голова інформаційного сектору
Студентської ради ІФСК

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print