Хіба можна жити без космосу?

У рамках декади фізико-математичної освіти, організованої викладачами кафедр факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти. Десять днів поспіль тривали різноманітні заходи, конкурси, брифінги та виставки.

Знаменно, що проведення декади співпало із Всесвітнім Днем космонавтики. І звісно, студентство факультету не залишилося осторонь цього свята.

Студентка 4го курсу ФФМКТО Вікторія Бондаренко виступила з ініціативою проведення науково-практичного семінару, присвяченого Дню Космонавтики. Ініціатива була підтримана доцентом кафедри фізики та методики навчання фізики Андрієм Лазаренком.

Запрошені на семінар гості змогли прослухати 12 доповідей на теми Всесвіту. Найкращі студенти факультету розповіли про зірки, планети, ракети, космонавтів, польоти, перспективи освоєння космосу тощо.

_DSC1230 _DSC1255

Серед запрошених гостей була присутня проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ, доцент Вікторія Ліпич, яка привітала учасників семінару та побажала не зупинятися у своїх «космічних» наукових пошуках. Декан факультету Вікторія Жигірь висловила слова вдячності Студентській Раді ФФМКТО за активну суспільну і наукову діяльність.

Найкращі доповідачі (Владислав Глазунов, Юлія Отреп’єва і Євген Кушманов) отримали грамоти голови Ради молодих учених БДПУ, а  Вікторія Бондаренко отримала Подяку голови РМУ за значний внесок у розвиток університетської науки. 

_DSC1237 _DSC1254

Яна Сичікова, 
голова РМУ БДПУ
Світлини з архіву РМУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print