Гідність, відданість, патріотизм…

Сьогодні, 21 листопада, в конференц-залі БДПУ пройшли урочисті збори, присвячені Дню Гідності та Свободи. Згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього в Україні, їх відданості  ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей установлено в Україні День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

DSCN2540 DSCN2561

У святковому заході взяли участь керівники та викладачі університету, представники органів місцевого самоврядування, учасники Помаранчевої революції та Революції Гідності, студентська молодь.

Вітальні слова лунали з уст ректора університету, професора Ігоря Богданова, заступника міського голови Юлії Дойнової, професора БДПУ Ігоря Лимана. Роздумами-спогадами ділилися учасники Євромайдану та волонтери Ольга Коник та Ігор Касьянов, учасник антитерористичної операції – Микола Тюркеджі…

DSCN2566 DSCN2545 DSCN2548 DSCN2554

Учасники зборів згадали Героїв, які поклали свої голови за майбутнє рідної України, в жалобі схилили голови під час хвилини мовчання.  

Ведуча зборів, відповідальна за виховну роботу в БДПУ, доцент Анетта Омельченко, зокрема, зазначила: «Події останніх місяців 2013 і початку 2014 року перетворилися на справжню національну стихію, у якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість. Майдан став символом боротьби, утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі…».

ф1 DSCN2570 DSCN2572

Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими

гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття…

…Університетські бібліотекарі підготували для учасників зборів тематичну книжкову виставку «Моя Україна – горда та вільна».

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print