Гідно представляючи БДПУ…

18-19 квітня ц. р. у Мелітопольському державному педагогічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Розробка мобільних додатків».

Олімпіада тривала два дні. У перший день проводився теоретичний тур, а другого дня було організовано практичний тур, на якому всі учасники мали змогу презентувати власті мобільні додатки.

Бердянський державний педагогічний університет гідно представляли студенти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти: Микита Лаврик, Андрій Саліонов та Роман Малий.

Студент факультету фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ Андрій Саліонов успішно виконав завдання теоретичного туру та продемонстрував практичні навички з розробки мобільних додатків і був нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Максим Петрович Павленко.

Завідувача кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики професор Віталія Григоровича Хоменка було запрошено до складу журі олімпіади.

Необхідно відзначити високий рівень організації всеукраїнської олімпіади. Для студентів з усієї України було організовано екскурсійну програму історичними місцями та проведено турнір із боулінгу.

Максим Павленко
кафедра комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики БДПУ
Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print