Гідно презентуючи факультет та університет

фото Малихіна В.3 фото Малихіна В. 7

У період із 20 по 22 квітня 2016 ц. р. в Уманському державному педагогічному університеті ім. П. Тичини проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Технологічна освіта». У цьому етапі олімпіади взяли участь 105 студентів із 22 вишів ІІІ-IV рівня акредитації та 4 педагогічних коледжів, що готують вчителів трудового навчання та технологій.

_DSC0043 Фото Малихіна В. 1 Фото Малихіна В. 2 Фото Малихіна В. 5

Учасники змагалися у двох секціях: технічна праця та обслуговуюча праця.  Програма ІІ туру олімпіади була доволі насиченою. Перший день був присвячений представленню здобутків факультетів, що готують вчителів освітньої галузі «Технології», це і презентація факультету і виставка виробів, що підготували студенти. У подальші дні олімпіади  студенти мали захистити свої проекти, взяти участь у тестуванні з теорії та методики технологічної освіти, скласти розгорнутий конспект уроку з теми, яку визначало журі олімпіади, а також провести фрагмент уроку за їх вибором. Бердянський державний педагогічний університет на олімпіаді представляли студентки 6 курсу технологічного напряму факультету фізико-математичної і технологічної освіти Діана Сичова  (технічна праця) та Наталя Варваровська (обслуговуюча праця.) Члени нашої команди достойно презентували наш факультет і університет в цілому, всі завдання олімпіади виконали сумлінно і у визначені строки. За результатами змагань Діана посіла третє призове місце, крім цього команда стала переможцем у номінації «Доказовість обґрунтованих етапів творчого процесу».

Фото Малихіна В. 6 Фото Малихіна В.4 Фото Малихіна В.8 Фото Малихіна В.9

Вітаємо переможців олімпіади та викладачів кафедри теорії та методики технологічної та професійної освіти, що підготували студентів: кандидата  педагогічних  наук, доцента Л. А. Даннік, старших викладачів кафедри О. С. Савицьку та В. М. Чикірякіна.

Фото Малихіна В. 9

Андрій Малихін,
декан факультету фізико-математичної і
технологічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент
Світлини Володимира Малихіна 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print