Highway to Dream

Мрійники своїми ідеями та візіями майбутнього змінюють світ. Але шлях до здійснення мрії завжди є нелегким і сповнений challenge. Саме highway to dream став лейтмотивом трьох заходів, що пройшли у межах Тижня іноземних мов.

Отже, акт другий п’єси-хроніки – Уайльд, Вашингтон і здоровий спосіб життя.

Дія Перша.

Зоряна людина – Oscar Wilde

«Світ поділяється на дві групи – одні вірять у неймовірне, інші здійснюють неможливе», – писав Оскар Уайльд. Ці слова англійського письменника послугували заголовком до відкритого заняття, яке підготували студенти 12 групи факультету філології та соціальних комунікацій разом із старшим викладачем Тетяною Шевчінською. Молоді германісти представили гостям захопливу інформацію про життя і творчість видатного митця, а також виконали різноманітні інтерактивні завдання на кращий переклад афоризмів Уайльда, знання його біографії і творчості, аудіювання.

Гості отримали естетичне та інформаційне задоволення від заходу. За словами Христини Маркової, «студенти 12 групи відправили нас у подорож до загадкового світу Оскара Уайльда. Цікаві факти з життя, презентовані у діалогах, були зрозумілі кожному. Завдання на переклад цитат автора, перевірка знань життя і творчості письменника, аналіз мультфільму, в основі якого – одна з новел письменника, були дуже цікавими та захоплюючими».

Уайльд1 Уайльд2 Уайльд3

Тож, зірка Оскара Уайльда продовжує осяювати шлях людини до мистецького абсолюту. І як писав Стівен Джон Фрай: «Що собою представляє Уайльд? Він стояв за мистецтво. Він стояв протягом усього життя… Він досі захоплює своїм дотепом та є великим письменником та людиною з великої літери!»

Дія Друга.

Вашингтон і Washington

Чи планував коли-небудь Джордж Вашингтон, що його ім’ям буде названо столицю найпотужнішої держави світу? Хтозна. Але мрії одного з батьків-засновників американської нації про незалежність і розбудову держави були втілені в монументальній архітектурі міста на річці Потомак.

Як же виглядає місто Вашингтона? Дізнатися про це змогли студенти 11б і 13 груп факультету філології та соціальних комунікацій під час заняття-екскурсії «Sightseeing tour of Washington», проведеного викладачем Оленою Кондратьєво. Під час віртуальної  подорожі американською столицею першокурсники представили країнознавчі доповіді та подивилися документальні фільми про найцікавіші та найяскравіші куточки Вашингтона, зокрема, Capitol, Pentagon, Great Falls Park, National Mall, та переконалися у можливості здійснення навіть малоймовірних, на перших погляд, мрій.  

екскурсія 1

Дія Третя.

На шляху до healthy lifestyle

Здійснення мрій вимагає від людини акумулювати свої вольові та фізичні сили. І якщо воля загартовується характером і досвідом, то фізична сила прямо залежить від дотримання здорового способу життя.

Власне цій темі була присвячена цікава і актуальна виставка проектних робіт «How to Keep Fit and Healthy», підготовлена студентами 22 групи факультету філології та соціальних комунікацій і модерована доцентом Оксаною Дубровою. Учасники виставки представили матеріал про те, як сучасне суспільство, незважаючи на дуже швидкий темп життя, все ж може бути здоровим і фізично розвиненим. Ці проекти попередньо обговорювалися на практичних заняттях, студенти підбирали й аналізували матеріал, а результатом їх активного пошуку та реалізації власних методик і порад щодо правильного та здорового способу життя й стала виставка студентських проектів.

Варто додати, що поєднання у навчанні іноземної мови традиційних та інноваційних методів підвищує якість навчання, розширює можливості у формуванні комунікативної компетентності, самоосвіти і самореалізації кожного студента. Зокрема, метод проектів надає студентам простір для прояву самостійності у виборі джерел інформації та способі її викладу. Проектна методика дозволяє вести індивідуальну роботу над цікавою для учасника проекту темою, що спричиняє підвищену мотивовану активність кожного студента.

Тож, let’s dream!

За матеріалами кафедри іноземних мов і
методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print