Хочу все знати!

14 травня ц.р. студенти спеціальності «соціальна педагогіка» і «соціальна робота» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти мали можливість позмагатися за право бути найрозумнішими в інтелектуальній грі «Хочу все знати».

Брейн-ринг – це традиційний захід кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, який проводиться кожного року під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Улюкаєва Сергія Герійовича у рамках Всеукраїнського фестивалю науки.

Розробником цікавих питань на різну тематику був сам організатор (Улюкаєв С. Г.) і його команда у складі студентів 4-го курсу спеціальності «соціальна педагогіка» (А. Костенко, А. Лебедєва, А. Сердюченко, Є. Шалупня, А. Ярменко).

Цього разу, гра була особлива та ще більш цікавіша, бо в ній приймали участь не тільки студенти, а й викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, укріплюючи команди та допомагаючи їм своїм великим обсягом знань та багатим досвідом.

Участь у грі приймали студенти 2-го і 3-го курсів спеціальностей «соціальна педагогіка» і «соціальна робота». Підсилювали команди кандидат педагогічних наук, доцент Захарова Н. М. й асистент Попова А. С.

Перемогу в інтелектуальній грі «Хочу все знати» здобула збірна команда хлопців за підтримки Н. М. Захарової. Усі учасники отримали грамоти, а також солодкі подарунки від профкому БДПУ.

Відмітимо, що інтелектуальна гра вкотре пройшла на високому рівні, вражаючи оригінальністю питань та креативністю відповідей на них. Також, брейн-ринг став вдалим початком наукового тижня на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, зарядив студентів та викладачів гарним настроєм, позитивними емоціями, розрядив навчальні будні для подальшої активної діяльності .

Тож, бажаємо всім гарного настрою, творчої наснаги і наукових досягнень!!!

IMG_1554 IMG_1566

IMG_1589 \

IMG_1595_1

Анастасія Лебедєва,

студентка 403 групи

спеціальності

«соціальна педагогіка»

(світлини з архіву кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print