Голос віддайте за наших

логотип проектуСтудентська Рада БДПУ бере активну учать у конкурсі «Найкращі соціальні проекти України». Завдяки голові наукового сектору Сергію Бандурову, ми мали змогу оприлюднити матеріали цього проекту, а також в черговий раз випробували нашу команду на єдність і витривалість.

«Сучасна вимірювальна лабораторія з фізики «Фенікс» зорієнтована на розробку та виготовлення приладів для спільного використанням з ПК, які за своїми якісними й технічними характеристиками не поступаються промисловим. Фінансові витрати на виготовлення запропонованих нами приладів нижчі за зарубіжні аналоги.

Комп’ютерний вимірювальний комплекс (КВК) можна використовувати при проведенні навчального фізичного експерименту, що частково вирішить проблему відсутності сучасного дорогого обладнання і підвищить якість навчального експерименту з фізики до сучасного освітнього рівня.

Детальніше можна ознайомитись із проектом на сайті http://www.forum.o2.ua/ua/projects/120. Віддати свій голос за наш проект може будь-яка особа, авторизувавшись на Платформі через мережу Facebook.

Олена Корнєєва,
голова інформаційного сектору

Студентської Ради БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print