Про науково-експериментальний майданчик

Підтвердженням цього є запрошення представника ФКЕТ, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри фундаментальних та інженерно-педагогічних дисциплін і інформатики Ганни Алексєєвої 24 травня ц. р. до багатопрофільної гімназії №2 на свято Інтелекту, Гордості й Таланту «Гордість гімназії». Це свято вже стало традицією в гімназійному житті кожного учасника навчально-виховного процесу закладу, адже на ньому гімназія вітає свою ГОРДІСТЬ.

P5241910-504x680

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Так, якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло. Гімназія – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

P5241914-680x510

На святі також побували поважні гості: депутат міської ради К. В. Буханова та  О. О. Мартищенко, методист відділу освіти Л. П. Лодягіна та інші представники громадськості мікрорайону та члени ради гімназії.

P5241886-680x510

 Під час урочистостей гімназія відзначила учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь гімназії та стали переможцями й призерами міських, обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

Кафедра фундаментальних 
та інженерно-педагогічних дисциплін і інформатики
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print