Господиня осінь відвладарювала…

Учорашнього вечора в актовій залі університетського навчального корпусу по вул. Грецькій відбувся цікавий вечір «Господиня осінь владарює», присвячений  чудовим почуттям – коханню. Вечір відбувся з ініціативи доцента кафедри соціальних комунікацій Людмили  Кондакової з участю творчої «сім’ї» майбутніх журналістів різних курсів.

8eImERz0NZo

Ведучі зачитували багато ліричних віршів, представляли різноманітні виступи студентів: уривки з творів відомих авторів, веселі сценки та пісні, присвячені коханню. Дружні хлопці та дівчата талановито відтворили твори Івана Нечуй-Левицького, Михайла Булгакова, Михайла Старицького та Лесі Українки, з допомогою чого дозволили гостям відчути емоції героїв класичних творів. 

663XA1EDmeo DB-j1TgXHwY h0PKHKW9wXA hCKtP8um97Q

Згодом ведучі надали слово декану факультету філології та соціальних комунікацій, професору Ірині Глазковій та завідуючій кафедри Анастасії Носко, які поділилися своїми враженнями від концерту, дякували Людмилі Олександрівні за чудове свято,  побажали й надалі проявляти активну діяльність, підкоряти професійні і творчі вершини, також зичили успіху в майбутній сесії. Людмила Олександрівна висловила вдячність головному режисеру вечора – Кристині Лисенко. 

HILSvVPxW0s I5AAPjZRpIo zxT6DLDyBE8

Гості залишились задоволеними від чудового відпочинку, організованого студентами. Ірина Яківна, зокрема, прокоментувала виступ: «Концерт мені дуже сподобався. Я вражена талантами виступаючих. Студенти гарно декламували вірші та ознайомили з класикою. Добре те, що виступ організований з ініціативи студентів та осінні вечори стали традицією для студентів-журналістів. Молоді люди показали, що вміють працювати в колективі, допомагають та підтримують один одного».

Декан вручила подарунки студентам та викладачам. Від кафедри студенти також отримали солодкі призи…

Руслана Мінько,
студентка ІІІ курсу ФФСК
Світлини Олександра Сулими


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print