Hostel TV: «Не кожен може зважитися на такий вчинок»

Інтерв’ю

Особливу креативність і сміливість проявили звичайні студенти соціально-гуманітарного факультету Бердянського державного педагогічного університету Кирило Косторной, Андрій Кожухар, Ігор Покровський та Сергій Сухов. Завдяки своєму відеоролику «Where my money?» про них заговорили не тільки мешканці гуртожитку, але і міста Бердянська. Численні засудження та схвалення звучать на адресу наших героїв. А як сама оцінює себе новоспечена команда «Hostel TV»?

Кому належить ідея відеоролика?

Кирило: Ідея була моєю, але я не знав, хто займеться зйомкою та монтажем цього ролика. Я запропонував зайнятися цим Андрію Кожухарю, і він мене підтримав. Пізніше до нас приєднався Ігор та Сергій.

Що вас надихнуло?

Кирило: Швидше за все, ми почали знімати відео через лінь (сміється). Нам страшенно набридли постійні семінари, заняття, тому ми і придумали подібного роду розваги. Це краще, ніж розпивання спиртних напоїв у під'їздах. Хочу зауважити, що під час зйомки ми були абсолютно тверезими.

У чому полягає сенс ролика?

Кирило: Сенс ролика лише в тому, щоб підняти людям настрій, не більше того.

Хто придумав назву «Hostel TV»?

Кирило: Це теж моя ідея. Слово «Hostel» з англійської перекладається як готель, гуртожиток. Спочатку відео було призначене тільки для мешканців гуртожитку, але потім ми зрозуміли, що не в усіх є інтернет, тому не кожен може його побачити.

Що підштовхнуло вас викласти ролик на YouTube?

Кирило: Це було заплановано з самого початку.

Як ви ставитеся до негативних коментарів?

Кирило: Я ставлюся до негативних коментарів відмінно, якщо вони обгрунтовані. Але я не розумію коментарі, які містять тільки одне нецензурне слово. Нам писали, що відео занадто затягнуте, довге, а також в ньому недоречне вживання слова «рубль» по відношенню до нашої гривні. Один хлопець написав, що у нас сортирний гумор. Я вирішив зайти на його сторінку в контакті, подивитися, що там за Павел Воля № 2. А у нього статус такого змісту: «Професор завалив боксера на іспиті, боксер завалив професора після». Звичайно, куди нашому гумору до його дотепного.

Андрій: Багато хто пише, що може вийти на Приморську площу і зняти відео, яке буде набагато цікавіше нашого. Хоча не кожен може зважитися на такий вчинок, виклавши при цьому відео на YouTube.

Кирило: У коментарях запитують, чому ми не попросимо у когось «дзеркалку». Питання: а хто нам її дасть? Звичайно, якщо ви хочете нам допомогти ми будемо дуже вдячні. Нам потрібен всього лише ноутбук (тисяч за вісім) і пару «дзеркалок». Ми б хотіли знімати з двох камер, щоб було видно реакцію перехожих і нашу власну. Знайти нас не складно: ми живемо в гуртожитку № 2 БДПУ. Можете приходити, давати свої ноутбуки, фотоапарати та іншу необхідну техніку.

Андрій: Цих коментарів не було б взагалі, якби не хлопці з BRD 24 Berdyansk. Не знаю, хто виклав наш ролик на інформаційний портал міста Бердянська, але саме завдяки цьому у нас стільки переглядів. Спасибі їм за це.

Сергій: Особисто я коментарі не дивлюся. Думаю, що у нас все вийшло.

Як поставилися до випуску відеоролика ваші рідні, викладачі, одногрупники?

Андрій: Моя мама побачила відео ще тоді, коли я його монтував. Вона сказала, що ми, звичайно, хлопці креативні, але з цією справою варто бути обережніше.

Кирило: А моя мама ще не бачила ролик. Хоча, знаючи мене, для неї це не буде відкриттям. Одногрупникам відео сподобалося. А ось як до цього поставилися викладачі, ще не знаємо. Якщо після перегляду не виключать з університету, значить схвалили.

- Хтось із вас думав про кар'єру ведучого або журналіста?

Кирило: Я хотів поступити на журналіста, але бажання не завжди збігаються з дійсністю. Спочатку я їхав подавати документи в ДНУ, але пропустив творчий конкурс, та й прохідний бал не дозволяв вступити на бюджет (втім, як і в БДПУ). Я навіть збирався перевестися після 1 курсу на цю спеціальність, але якось не склалося.

Андрій: Я теж збирався вступати на журналістику. Здавав навіть творчий конкурс, але теж не склалося.

Сергій: А я з самого спочатку вступав на соціально – гуманітарний факультет.

Коли плануєте випустити наступний відеоролик?

Кирило: Справа в тому, що основною трудністю для нас в даний момент є погода. Людей на Приморській площі з кожним днем ​​менше. Я вже навіть визначився з місцем, де будуть проходити зйомки, але це поки залишиться в секреті.

Що хотіли б внести нового?

Кирило: Хотілося б внести щось більш веселе,  позитивне. У мене вже є п'ять тем для роздумів.

Чому обрали тему грошей у випуску № 1?

Кирило: Тому що це плід нашого життя.

Сергій: І їх завжди не вистачає!

Ви створили групу в контакті «Hostel TV». Хто автор ідеї?

Кирило: Це Андрій.

Андрій: Я відповідаю більше за зйомку, монтаж, групу. Не думав, що буду зніматися у відео.

Кирило: До того ж монтаж займає більше часу, ніж сам процес зйомки.

Андрій: Відео я монтував цілий тиждень.

Якщо хтось виявить бажання вступити в ваш колектив …

Кирило: Це цілком можливо.

Чи вважаєте ви себе зірками Інтернету?

- Кирило: Ні, не дуже (сміється).

Чому?

Кирило: Це не принесло нам популярності … хоча чому, адже в нас беруть інтерв'ю (посміхається).

Хочете вийти на більш високий рівень?

Кирило: Так. Хочемо, щоб нас показували по розважальному телеканалу «Тет» або «ICTV».

Бесіду вела Кристина Корінець,

студентка 3 курсу, спеціальність «Журналістика».

На фото: Христина із авторами відеоролика; аза цим посиланням http://youtu.be/ZzGrVDPuGU8 зможете його переглянути


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Derill
2012-10-22 22:28:05
Сергеевич самый жесткий в ответах:)