Гостинно відчинені двері

Минулого четверга, 24-го квітня, економіко-гуманітарний коледж БДПУ гостинно відчинив двері перед учнями загальноосвітніх шкіл міста та Бердянського району.

Святковий настрій панував з самого ранку. Особливу атмосферу гостинності створював оновлений актовий зал, де святкову урочистість створювали тематично засервіровані столи з виготовленими духмяними кондитерськими виробами, пасхальними композиціями та оригінальними безалкогольними коктейлями (див. світлини).

Директор коледжу Ірина Макарова ознайомила майбутніх абітурієнтів та їх батьків з історією становлення навчального закладу, переліком професій та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів та учнів коледжу, відповіла на запитання гостей.

У програмі Дня відкритих дверей відбувся концерт за участю художньої самодіяльності студентів і учнів коледжу, представлена виставка творчих робіт членів гуртка «Смачна фантазія» (див. світлини).

Після офіційної програми гостей пригощали кондитерськими виробами, виготовленими руками майстрів виробничого навчання та студентами коледжу.

Гості покидали навчальний заклад задоволеними. Двері навчального закладу для всіх бажаючих абітурієнтів завжди відкриті!

Галина Сенченко,
заступник директора
коледжу з виховної роботи

Світлини з архіву коледжу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print