Готуючись до Великодніх свят…

Цього тижня студенти денної та заочної форм навчання спеціальності «Технологічна освіта» під керівництвом к .п. н., доцента кафедри ПОТНТ Юлії Бєлової почали роботу над втіленням у життя проекту «Фотозона – до Великодня» та підготовкою до благодійного ярмарку. Творча група, до якої входять викладачі кафедри (Бєлова Ю.Ю. , Савицька О.С., Черемісіна Т.О.) та майстри виробничого навчання Чикірякін В.М., Полосін А.Я., Мальований О.А. заздалегідь розробили концепцію дизайн-зони, ескізи її складових та технологічні карти на виготовлення окремих елементів дизайн-проекту.

З початку робочого тижня у майстернях другого корпусу закипіла робота, яку було розділено по курсах: студенти-магістранти денної форми навчання Колесник Ростислав та Картамишев Владислав, а також студентки 3 курсу заочної форми навчання Малкова Юлія та Савенко Катерина виготовили муляжі гілок верби як обов’язкового атрибуту святкування Вербної неділі та Пасхи.

Студентки 3 курсу заочної форми навчання Юлія Малкова та Савенко Катерина виготовили пасхальні сувеніри на благодійний Великодній ярмарок.

До роботи над муляжами пасок, як ключового елементу задуманого дизайн-проекту, вперше залучили студентів-першокурсників – Чуй Аліну, Ігнатову Анастасію, Донцову Ганну, Караянову Олену та Переверзєву Анастасію. У дівчат це дебютна робота у створенні групового дизайн-проекту!

Складанням пасхального кошика займаються студенти третього курсу Бажан Влад, Анісімов Олександр та Міщенко Євген, на яких покладено виконання пасхальних писанок. Ми з нетерпінням чекаємо на результат роботи талановитої творчої групи дизайнерів технологічної освіти, який побачимо на відкритті фотозони 24 квітня.

Сьогодні ж перший етап роботи над дизайн-проектом було завершено і на кафедрі ПОТНТ відбулася урочиста церемонія відкриття інсталяції «Вербна неділя». Кафедра професійної освіти, трудового навчання та технологій і студенти спеціальності «Технологіча освіта» щиро вітають усіх із Вербною Неділею! Ми бажаємо кожному міцного здоров’я, мирного неба та ладу у душі! А всіх бажаючих ласкаво запрошуємо на відкриття дизайн-проекту «Фотозона – до Великодня».

 

Дмитро Вертипорох,
старший викладач кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ,
кандидат педагогічних наук

Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print