Громада – це БДПУ, Громада – це Україна

Протягом першого навчального тижня цьогорічного вересня студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ брали активну участь у фото-флешмобі  «Громада – це…», організованому з ініціативи ресурсного центру «Гурт» і підтримки ГО «ПРОЛІСОК-БЕРДЯНСЬК». Це – інноваційний і сучасний захід,  спрямований на консолідацію громади і підкреслення позитивного внеску переміщених осіб у її розвиток. Захід проходить у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» у п’яти містах східної України (Бердянськ, Дніпро, Краматорськ, Сєвєродонецьк, Харків).

Основним завданням учасників був вибір власної асоціації до слова «громада» серед 10 запропонованих варіантів і обов’язкове фото з нею, як вияв солідарності із громадянами, постраждалими внаслідок збройного конфлікту на Донбасі.

Студенти та викладачі із задоволенням ділилися власною думкою щодо їх розуміння дефініції «громада», робили креативні фото і  хештеги з власним фото і коментарями у соціальних мережах, що «Громада – це БДПУ, Громада – це Україна!».

IMG_7189      IMG_7199

IMG_7227

IMG_7272      IMG_7294

Анастасія Попова,
асистент кафедри соціальної
роботи та інклюзивної освіти
БДПУ

Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print