Хто ще байдужий до краси?

  Пройдіться коридорами першого та третього поверхів університетського корпусу № 5, які недавно було прикрашено двома інсталяціями, об’єднаними темою «Весни багато не буває…». Перша з них – велике біле, уквітчане весняним цвітом, дерево, крону якого  прикрашає пташине гніздо, що символізує собою зародження нового життя, пробудження природи від зимового сну.

Підґрунтям для другої інсталяції стала філософська ідея Павла Флоренського про куб як найпростішу субстанцію, що здатна уособити в собі все бажане. Різнокольорові різноформатні куби, прикрашені квітами, наче запрошують усіх – і викладачів, і студентів, і гостей університету – прикликати весну, чарівну пору року, сповнену щастя і кохання, здатну здійснити найпотаємніші сподівання і мрії.

А учора, 23 березня, відбулося урочисте відкриття цих  просторових композицій. Святковий настрій цій події надали неповторні танці чарівних мавок, у яких перевтілилися тендітні студентки спеціальності «Хореографія», та запальні мелодії, виконані народним ансамблем «Барвисті музики» (керівник – доцент П. Косенко). Велика кількість глядачів засвідчила, що краса не залишає нікого байдужим.

Висловлюємо щиру вдячність автору і керівникові проекту – доценту кафедри початкової освіти, члену спілки дизайнерів України Олені Малицькій (http://bdpu.org/faculties/fppom/structure-fppom/kaf-poch-osvity/composition-kaf-poch-osvity/malicka/) та виконавцям – студентам спеціальності «Початкова освіта» спеціалізації «Образотворче мистецтво», які блискуче втілили ідею митця та захопили відвідувачів неординарним поглядом на навколишню реальність.

Світлини, зроблені на фоні інсталяції, вже збагачують соціальні мережі, дивують, захоплюють, посилюючи увагу до освітнього простору студентського життя БДПУ, де можна не тільки навчатися, а й реалізовувати своє бачення звичних речей в незвичному форматі, розкривати власні здібності та творчі пошуки.

 DSC_0594

 DSC_0588DSC_0609

DSC_0612 DSC_0657

DSC_0659

DSC_0661

DSC_0663 DSC_0665

Кафедра початкової освіти

http://bdpu.org/faculties/fppom/structure-fppom/kaf-poch-osvity/

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *