Хто ж психолог?

Традиційно кафедра психології проводить урочистий захід, на якому студентів першого курсу приймають до Братства психологів та до дружньої родини факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

У цьому році Посвята пройшла у форматі гри «Хто ж психолог?», на якій відбувся надзвичайний двобій між студентами старших курсів та першачками.

Команда першого курсу з символічною назвою «Агенти 053» змагалася у розумових батлах із старшокурсниками, а також проявила свою креативність, логіку, швидку реакцію та жагу до перемоги. У свою чергу, команда «бувалих» – «О.К.». (обізнані та креативні) тримала першокурсників у стані «бойової готовності». Так, у конкурсі на знання психологічних термінів вони отримали безумовну перемогу, підкорили всіх впевненістю у власних силах, згуртованістю, міцністю командного духу та цікавими історіями з  життя.

Панною Справедливість стала завідувач кафедри психології Горецька Олена Віталіївна, яка була взірцем об’єктивності й прикладом неухильного дотримання всіх правил гри.

Цікаві конкурси «Ми не скажемо, а покажемо», «Де логіка?», «Історії з життя» та інші мали психологічну спрямованість: сприяли розкриттю не тільки знань з психології, а й умінь використовувати їх на практиці, тим паче в  ігровій гумористичній формі.

Команди підтримки не давали гравцям пасти духом та активно вболівали за «своїх» разом із викладачами кафедри психології та деканом факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Коваль Людмилою Вікторовною, яка привітала першокурсників з посвятою та побажала професійного й особистісного зростання.

Перемогу в грі чесно вибороли старшокурсники, сприраючись на власний досвід та обізнаність. Для першокурсників це стало поштовхом до пізнання себе, розкриття власних ресурсів; мотиватором до отримання знань, накопичення досвіду практичної работи; розумінням того, що професія психолога – це покликання та любов на все життя.

Зі словами привітання до групи першого курсу звернулася їх куратор – Колпакчи Олена Сергіївна, яка побажала «Агентам 053» цікавого студентського життя та невичерпної жаги до оволодіння майбутньою пофесією.

І як доказ того, що наші першокурсники гідні носити звання Психолога, Олена Віталіївна Горецька  нагородила кожного нагрудним значком «Я – психолог» і, на правах керівника всього колективу кафедри, «включила» їх до нашої великої дружньої сім’ї. А щоб свято було приємнішим і «солодшим», студенти-психологи були нагороджені смачними призами для відновлення енергії.

Тож, шановні психологи-першокурсники, бажаємо вам терпіння та наснаги. Нехай навчання приносить вам не тільки знання і досвід, але й задоволення! Пишайтеся обраною професією, адже бути психологом – означає мати багатогранне, наповнене різними фарбами життя!

  

 

 

 

Наталія Варбанська

старший лаборант кафедри психології

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Бердянського державного педагогічного університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print