…І чужого научаємось

Сьогодні, 15 квітня, в конференц-залі БДПУ проходила зустріч-презентація американського професора Кеннета Бернхарда на тему «Правове забезпечення муніципальної діяльності в США (на прикладі штату Коннектикут)». Пана професора студентам представила декан соціально-гуманітарного факультету, кандидат історичних наук, доцент Тамара Макаренко та завідувач кафедри правознавства, кандидат юридичних наук, доцент Дмитро Каменський, який, перебуваючи недавно в США, й запросив ученого виступити з циклом цікавих лекцій для студентів нашого університету.

IMG_9601 IMG_9610

Кеннет Бернхард (Kenneth Bernhard) є старшим радником юридичної фірми Коен та Вульф1 у м. Бріджпорт (штат Коннектикут, США). Спеціалізація: муніципальне, корпоративне право, право нерухомості, а також апеляційне оскарження.

На теперішній час учений також обіймає посаду юридичного радника м. Уілтон. Має вагомий досвід роботи на аналогічних муніципальних посадах в інших містах штату Коннектикут, починаючи з 1981 року. У 1987-1988 роках обирався головою ради юристів м. Уестпорт.

У 2005 р. був призначений губернатором штату Коннектикут на посаду члена ради з моніторингу правосуддя. Із 2014 р. входить до складу наглядової ради при офісі громадського захисника, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам у кримінальних справах.

У 2013-2016 рр. щорічно визнається одним із найкращих юристів США у галузі муніципального права (за версією видання Best Lawyers in America.)

Має значний досвід законодавчої роботи. Із 1997 по 2005 р. був обраний делегатом від міста Уестпорт до Генеральної Асамблеї штату Коннектикут. Із 2008 р. по 2010 р. входив до складу, а згодом очолив громадську консультативну раду при агенції з питань етики штату Коннектикут, що здійснює контроль за додержанням прозорості та етичності з боку органів влади штату.

IMG_9597 IMG_9600

Також має широкий досвід викладання юридичних дисциплін. Так, під час проходження військової служби в юридичному департаменті Армії США викладав конституційне та кримінальне право у військовій академії УестПоінт (штат Нью Йорк). Завдяки активній участі в академічних заходах Центру міжнародних правових досліджень (м. Зальцбург, Австрія), викладав на юридичних факультетах Болгарії, Хорватії, Польщі, Росії, Латвії, Угорщини та Монголії.

IMG_9611 IMG_9598

Студентам соціально-гуманітарного факультету та Інституту філології та соціальних комунікацій було цікаво поспілкуватися з американським ученим.

«Університетське Слово»
Світлини редакції

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print