І гуртожиток має таланти…

Наприкінці листопада самодіяльні артисти університетського гуртожитку знову запросили мешканців до актової, щоби потішити своїми талантами. Керували цим танцювально-співочим дійством Аріна Захарова та Микола Пісчанський.

3 4

Розпочали святковий вечір студенти із 5 та 4 поверхів запальним танцем, чим і надали драйву глядачам. Згодом із піснею «Ой, говорила чиста вода» виступила Дар’я Марюха, своє «таємне» зізнання в коханні висловила Валерія Олійник у пісні «Я люблю тільки тебе». Романтичну тему продовжила Валерія Фадєєва, виконавши пісню «Пообіцяй мені» із гітарним супроводом Станіслава Кривузяки.

1 2

Після цікавої сценки, яку представили дівчата з 7-го поверху, з привітальним словом звернувся комендант гуртожитку Володимир Столярчук, побажавши студентам добра, любові та миру над головою.

5

Згодом Євгеній Крупін та Павло Мельник виконували «Червону руту» у власній рок-обробці, дівчата з 8 поверху – танцювали, а Дар’я Ілікчиєва бажала всім ніколи не повертати назад та не опускати рук, особливо, коли ми ще молоді та повні сил, у пісні «Сдаться ты всегда успеешь»…

Новий дует у складі Валерії Олійник та Миколи Пісчанського виконав  пісню «Безответно», а «на десерт» студенти із 7 поверху подарували глядачам  запальний та веселий танець…

Як і після кожного концерту, мешканців гуртожитку запросили на традиційну дискотеку.

Наталія Котляр,
голова інформаційного сектору гуртожитку
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print