І хвалили, і агітували…

«Воевать за нас никто не будет» – з таким основним гаслом виступав сьогодні в стінах Бердянського державного педагогічного університету заступник голови обласної державної адміністрації, член партії «Сильна Україна» Андрій Гамов.

Разом із ним на зустрічі з викладачами та студентами БДПУ, що проходила сьогодні в головній залі вишу, були присутні: Світлана Воробйова – депутат Бердянської міської ради, представники партії «Сильна Україна» у Бердянську та Віктор Головченко – кандидат у народні депутати України, голова правління Спілки ветеранів Афганістану Запоріжжя.

Свій виступ Андрій Миколайович побудував за трьома напрямами: мир, економіка, соціальні стандарти. Таким чином він намагався висвітлити позицію Сергія Тігіпка, і, зокрема, партії «Сильна Україна» щодо ситуації в державі. «Воевать кроме нас, кроме Украины, никто не собирается», – говорив посадовець, зосереджуючи увагу на те, що крім самих себе покластися ні на кого. Загалом зустріч була переважно передвиборно-агітаційна, тому студенти, звичайно, почули багато втішних слів на адресу Сергія Тігіпка та його партії. По закінченню промови прозвучало дуже актуальне на сьогодні питання: «Як можна вплинути на Путіна й домогтися миру?», на що депутат порадив: якнайтісніше триматися за змогу переговорів, бо війни не хочуть ні жителі України, ні жителі Росії.

_DSC7807 _DSC7812 _DSC7822 _DSC7828

Світлана Воробйова намагалася долучити студентів цікавитися політикою, адже, за її словами, «Если политикой не займешься ты, то политика займется тобой».

А закінчилася зустріч тим, що всіх присутніх запросили на посадку нових дерев на території університету, на заміну тим, що були знищені нещодавнім стихійним лихом…

Анна Чепурних, Інна Суслова, Юлія Кочкова,
студентки-журналістки БДПУ,
практикантки «Університетського Слова»

На світлинах: моменти нинішньої
агітаційної зустрічі
Світлини авторів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print