І наші студенти на Кідрука ходили…

   І до Бердянська завітав Макс Кідрук у рамках туру «100 міст НОІМ». Це – український письменник та мандрівник, який  відвідав більше  30 країн світу. Він – автор першого українського технотрилера «Бот», а за книгу «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії» автор  здобув ІІ премію на конкурсі «Коронація слова». Ось що недавно писав на своїй сторінці в ФБ Олександр Ратушняк після відвідин гостем міста Кропивницького:  «Добре, що в нас є Макс Кідрук – молодий, талановитий, невтомний, наполегливий, амбітний! Він кинув виклик сірим будням і осінній погоді, й поїхав у тур з новою книгою!.. Затія, скажу я вам, амбітна і благородна! Адже після себе він залишає, як хвіст комети, стільки новонавернутих читачів до секти прихильників сучасної української літератури по всіх великих і малих містах, через які він пронісся вихором!».

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж студентки БДПУ із зустрічі з цікавим автором.

Минулої п`ятниці, 10 листопада, в Центральній бібліотеці відбулася зустріч письменника з його бердянськими читачами, де була  презентована нова книга «Не озирайся і мовчи». Марафон «100 міст НОІМ» він називає божевільним, адже – це найбільший на сьогодні тур на підтримку книги в Україні. Макс Кідрук розказав про свої цікаві подорожі й поділився враженнями та показав світлини з мандрівок. Наприклад, у книзі «Твердиня» розміщено власні фотографії Макса Кідрука, які він зробив підчас поїздок. За словами письменника, він їх використав для того, щоб надати тексту достовірності, і, щоб читач на власні очі побачив щось цікаве, описане в романі.

Гість розказував цікаві історії створення його книжок та про труднощі, що виникали на його шляху. До трьох свої книжок він представив буктрейлери. Проте письменник особливо пишається трейлером до книги «Не озирайся і мовчи», до якого спеціально написали саундтрек.

Також Макс Кідрук зауважив, що пише історії цікаві йому, пише так, щоб були «мурашки по шкірі», а якщо їх немає, переконаний письменник, то і писати не варто. Він анонсував свою нову книжку «Де немає бога», яку презентуватиме вже в наступному році. Ідея зародилася ще у 2012 році, проте написати автор зміг її тільки зараз.

Наприкінці зустрічі письменник відповів  на питання присутніх, а згодом усі охочі могли придбати його книжки, сфотографуватись та взяти автограф.

МК 

МК2 МК4

Дар'я  Асауленко,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print