І повеселили, і потішили!

Сьогодні, 1 квітня, в актовій залі головного корпусу БДПУ пройшов такий довгоочікуваний КВК «Капусник», присвячений нинішньому Дню гумору.

1 (2) 1 (3)

Це свято для студентів та викладачів університету підготували та провели Студентський клуб університету під прямим керівництвом голови студентського клубу , кандидата педагогічних наук, доцента Олександра Голіка. Саме завдяки його ініціативі та вагомому життєвому досвіду гри у КВК «Капусник» пройшов на вищому рівні.

У святі взяли участь 9 команд із усіх інститутів та факультетів нашого університету, а з факультету економіки та управлянні виступали аж дві команди.

1 (6) 1 (5)

Глядачам було підготовлено музичний сюрприз від студентки інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Анастасії Вовк  та голови Студентського клубу, ведучого КВК Олександра Голіка – їх дует став приємною несподіванкою.

1 (4)

Журі було важко визначитись з переможцями у номінаціях, але вони все ж таки зробили свій вибір.  

1 (1) 1 (6) 

У номінації за кращу жіночу роль перемогли дівчата  команди «Три полоски» та «Осторожно! Девочки!», кращу чоловічу роль між собою розділили хлопці з команди «Экспонат» та «Сироп», кращий жарт був від команди «Абсурд», кращою відповіддю виявилася в команди «Амінь», краще запитання в команди «Фиксики», а ось кращий музичний виступ був від команд «Сильное скопление юмора» та «Теневые экономисты».

1 (7) 1 (8)

Журі відзначило  всіх учасників номінаціями та разом з профкомом університету (голова – депутат міської ради Віталій Лола) , який виступив спонсором заходу, привітали студентів солодкими тортиками та призами.

 1 (9)

Спасибі вам, Олександре Борисовичу, та кожному учаснику команд, що надали нам таку чудову можливість з допомогою гумору відволіктися від нинішніх проблем на негараздів й чудово повеселитися та потішитися!   

Юлія Хаматгораева,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини автора


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!