І знову «коломийські» нагороди!

Сьогодні, 8 грудня, ректор університету, професор Вікторія Зарва знову розпочинала традиційну нараду із привітань. Вони адресувалися студентам університету Владиславу Чорному та Олександру Рубцю, а також їхньому тренеру з пауерліфтингу, викладачу університету Леоніду Котенджи. І були для цього вагомі причини.

Минулого тижня в Івано-Франківській Коломиї пройшли відразу три змагання з пауерліфтингу, де бердянці  брали найактивнішу участь.

Черный Владислав Рубец Александр

Спочатку проходив чемпіонат України серед вихованців ДЮСШ. У ваговій категорії до 74 кг у впертій боротьбі студент фізичного виховання БДПУ Владислав Чорний завоював срібло. У присіданнях він встановив новий рекорд України серед юнаків. У ваговій категорії до 105 кг Олександр Рубець (факультет комп`ютерних та енергозберігаючих технологій) майже на 100 кг випередив спортсмена з Києва, впевнено завоювавши золото. Всі вони – вихованці Заслуженого тренера України Леоніда Котенджи.

Наступні змагання були для дорослих спортсменів – Кубок України. І тут наші спортсмени виявилися на висоті. У тій же ваговій категорії до 74 кг Владислав Чорний став бронзовим призером,  встановивши три рекорду України серед юнаків. У ваговій категорії до 105 кг Олександр Рубець,  набравши в сумі 932,5 кг програв всього 2,5 кг спортсмену з Києва, але підтвердив високе звання Майстра спорту міжнародного класу.

Запорізька збірна посіла перше загальнокомандне місце. Крім цього, у Коломиї проходив відбір спортсменів для участі в першому Чемпіонаті світу серед студентів. Обидва наших спортсмени включені до складу збірної України і в липні наступного року захищатимуть честь рідного університету в Мінську.

IMG_8417 IMG_8419 IMG_8420

…Переможців і їх тренера також вітали всі учасники наради, а проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Рогозін вручав «солодкі презенти» від профкому університету (голова – Віталій Лола).