І знову на обрії – Туреччина

Сьогодні, 17 лютого, в головній актовій залі БДПУ пройшла конференція з працевлаштування наших студентів у Туреччині. Незважаючи на те, що ця «поїздка» передбачена в якості виробничої практики для студентів кафедри менеджменту факультету економіки на управління, поїхати у Туреччину, щоб працювати там цілий сезон, має змогу будь-який бажаючий студент нашого вишу (див. світлини).

photo (1)

Кандидат економічних наук, завідувач кафедри менеджменту, доцент Галина Казачковська познайомила аудиторію з представниками фірми «Peninsula Tours». Саме ця компанія займається працевлаштуванням студентів у цьому році. Турецькі гості розповіли про основні переваги спільної співпраці саме з їхньою компанією, поділилися найбільшими досягненнями «Peninsula Tours», інформували аудиторію стосовно того, що очікує студентів, котрі вирішать відправитися до Туреччини на цілий сезон.

photo (2) photo (3)

Після невеличкої презентації присутні мали змогу задати питання турецьким гостям. Не оминули стороною й тему безпеки, адже в минулому році Туреччина неодноразово піддавалась неодноразовим терактам. На запитання Галини Казачковської «Чи є загроза студентам, котрі будуть працювати на турецькому узбережжі?», представник фірми «Peninsula Tours» відповів: «У ЗМІ роблять з мухи слона. Теракти відбувались далеко від тих місць, де перебуватимуть студенти БДПУ. У Туреччині безпечно ходити і безпечно працювати.»

photo (4) photo (5)

Після завершення конференції настав час співбесід студентів із турецькими роботодавцями, котрі проходитимуть два дні. Тому ті, хто не встиг з’явитися сьогодні, мають змогу пройти співбесіду завтра.

Едуард Карнаух,
Кристина Лисенко,
студенти-журналісти БДПУ,
практиканти «Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print