II етап Всеукраїнської студентської олімпіади

В Українській  інженерно-педагогічній  академії  (м. Харків) 10-12 квітня ц. р. відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади.

Участь в Олімпіаді брали переможці І етапу – студенти  вищих навчальних закладів України, в яких здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю «Професійна освіта».

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади складався з трьох  турів: I тур – теоретичний,  спрямований на визначення рівня теоретичних знань конкурсантів з теорії та методики професійної освіти; IІ тур – творчий – розв’язання педагогічних задач та ситуацій у професійній освіті та вихованні; III тур – практичний – попередній розгляд і оцінювання дидактичного проекту уроку (заняття) для учнів (студентів) професійних навчальних закладів та демонстрація фрагменту даного уроку.

Студентка факультету фізико-математичної, комп‘ютерної та технологічної освіти  нашого університету Аліна Борова посіла призове місце у II етапі Всеукраїнської  студентської олімпіади  та нагороджена  дипломом ІІІ ступеня.

Подяку за якісну підготовку студентки отримав науковий керівник – професор Віталій Хоменко.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі.

Диплом Борова Олімпіада_Харків_фото_Борова Подяка  Хоменку

Олімпіада_Харків_фото1 Олімпіада_Харків_фото2

Олімпіада_Харків_фото3 Олімпіада_Харків_фото4

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print