ІІІ Міжнародний конгрес антропології солі в Іспанії

12-15 вересня 2018 р. у м. Віторія-Гастейс (Країна Басків, Іспанія) відбувся ІІІ Міжнародний конгрес антропології солі, до наукового комітету якого входив професор БДПУ Ігор Лиман.

Перший конгрес антропології солі пройшов у 2015 р. у Яссах (Румунія) , другий – у 2017 р. у Лос Кабосі (Мексика).

З огляду на міждисциплінарну тематику конгрес привернув увагу спеціалістів у галузях антропології, історії, археології, лінгвістики, медицини, біології, геології, географії тощо. Як і в попередніх випадках, ще до початку конгресу в країні його проведення були опубліковані тези всіх його учасників.

На засіданнях конгресу виступили представники Іспанії, Румунії, США, Канади, Мексики, Японії, Франції, Німеччини, Португалії, Великої Британії, Ізраїлю, Хорватії, Італії, Польщі, Грузії. Представник України Ігор Лиман виступив із підготовленою спільно з Вікторією Константіновою доповіддю «Історія використання лікувальних властивостей лиманів Бердянська».

Складовою культурної програми стало відвідання «соляного поселення» Аньяна, чиї мешканці вже впродовж багатьох століть спеціалізуються на видобутку солі. 

Бердянський науковець вдячний Президентові наукового комітету конгресу Маріусу-Тіберію Алексіану за співфінансування поїздки на цей науковий форум.

Докладніший фотозвіт про конгрес див. тут:  http://ri-urbanhistory.org.ua/en/home/12-news-en/630-iii-mizhnarodnij-kongres-antropologiji-soli-v-ispaniji-3

1 2

3  5 

6 8

4 7 9

 

За матеріалами Науково-дослідного інституту історичної урбаністики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print