Інавгурація першокурсників

Сьогодні, напередодні нового навчального року, в фойє головного корпусу БДПУ пройшли урочистості з нагоди інавгурації студентів-першокурсників (див світлини). Із вітальним словом до вчорашніх абітурієнтів, а нині повноправних студентів університету звернувся ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, запевнивши, що професорсько-викладацький колектив робитиме усе, щоби жоден першокурсник не пошкодував, що пов`язав свою долю із нашим вишем, а навпаки – завжди пишався гордим званням студента Бердянського державного педагогічного університету. Ігор Тимофійович також зазначив, що саме студент – центральна постать в університеті, побажавши всім миру, спокою, процвітання.

_DSC8924 _DSC8911

Першокурсників у цей урочистий день також привітали присутні на святі: секретар Бердянської міської ради Олексій Холод, помічник міського голови Ігор Вєнцев та заступник командира військової частини 1965 ЗСУ Ігор Романович, побажавши їм знайти своє призначення не лише у навчанні, але й у бурхливому студентському житті.

_DSC8906 _DSC8989 _DSC8909 _DSC8926

Хвилюючими для всіх були моменти присяги та вручення символічного Ключа знань із рук старійшини університетського професорства Володимира Котляра. Саме цього дня, склавши присягу, першокурсники стали на крок ближче до здійснення мрій, поставлених цілей та досягнення успіху в професійній сфері.

_DSC8954 _DSC8964 _DSC8980 _DSC8995

Традиційно свято інавгурації першокурсників завершилося гімном усіх студентів «Гаудеамус».

Ми впевнені, що першокурсники 2016-го року гідно розпочнуть своє студентське життя, з честю будуть носити звання студента Бердянського державного педагогічного університету та ще не раз яскраво й талановито прославлять рідний університет.

«Університетське Слово»
 Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print