Інноваційні технології у практиці ДНЗ району

Нещодавно в Новопетрівському дошкільному закладі пройшов підсумковий семінар педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів району, в якому брала участь старший викладач кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Леся Мороз-Рекотова. Всіх учасників семінару вихованці вітали презентацією роботи над народознавчим проектом «Моя країна – Україна».

P1010365 P1010368

Форма проведення семінару – конференція – передбачала активну взаємодію всіх її учасників. Леся Вікторівна відповідала на численні запитання, серед яких основним було: чи треба в умовах сучасних змін в освіті впроваджувати інноваційні технології навчання та розвитку дітей. Основну увагу Леся Мороз-Рекотова акцентувала на особистій готовності кожного педагога до впровадження інновації, а також на мету, досягнення якої вона забезпечує в ході її реалізації.

P1010352 P1010366

В ході презентації учасниками семінару досвіду роботи з впровадження різних інноваційних технологій дошкільного виховання всі прийшли до висновку, що кожна інновація повинна враховувати індивідуальні можливості кожної дитини.

Ірина Улюкаєва,
доцент кафедри дошкільної освіти
Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *