Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого

22-23 грудня ц. р. в Херсоні відбувся тренінг «Лідерство та переговори», спрямований на активістів місцевих громадських організацій та ініціативних груп з Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей, що працюють на користь своєї громади та хочуть поглибити свої знання з форм громадянської активності на локальному рівні, зокрема, через посилення ресурсних можливостей власної організації. Серед учасників тренінгу були й викладачі факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Катерина Петровська та Анастасія Тургенєва. 

GT2LsD1qkDo

Захід відбувся в рамках проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», що виконується громадською організацією «ГЦ «Нова генерація» за фінансової підтримки Національного Фонду підтримки демократії США (NED).

IMG_3954 IMG_3957

Тренерками виступили експертка з гендерних питань, інституційного розвитку неурядових організацій, голова правління ГО «Нова генерація», магістр державного управління Ольга Жукова; к. і. н., сертифікована тренерка для тренерів Наталя Чермошенцева.

Під час тренінгу учасники ознайомились із різними підходами до лідерства, моделлю ситуативного лідерства, стилями лідерства, фазами розвитку команди, особливостями налагодження ефективної комунікації та ведення переговорів; розглянули риси лідера та члена команди; змогли оцінити свій рівень лідерства, визначити власну роль у команді.

IMG_3961

В подальшому в межах проекту учасники можуть розраховувати на консультаційну підтримку реалізації власних ініціатив та проектів. І ми обов’язково цією можливістю скористаємось!

Катерина Петровська, к. пед. н., доцент,
завідувач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти
Анастасія Тургенєва, к. пед. н., старший викладач кафедри  
На світлинах: цікаві моменти під час тренінгу
Світлини авторів

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print