Іноземні гості з Вищої технічної школи в Катовіце (Польща)

Одним із основних напрямків роботи БДПУ є участь університету в спільних наукових та навчальних проектах із закордонними партнерами. Ще в 2013 р. між Бердянським державним педагогічним університетом та Вищою технічною школою в Катовіце (Польща) була підписана угода про співпрацю у різних сферах наукової та освітньої діяльності. І вже упродовж 6 років наші викладачі і студенти беруть активну участь в роботі міжнародних наукових конференцій, які проводяться на базі ВТШ, проводять спільні наукові дослідження.

У свою чергу, представники Вищої технічної школи в Катовіце охоче представляють результати власних досліджень на наукових конференціях, які проходять в БДПУ.

У минулому році співпраця БДПУ з польськими партнерами вийшла на новий рівень: завдяки підтримці ВТШ наш університет став учасником програми мобільності викладачів у проекті Erasmus+ Академічна мобільність, яка передбачає короткострокові програми обміну на навчання і практику для викладачів, працівників і студентів закладів вищої освіти.

В рамках програми Erasmus+ два викладачі нашого університету (д.і.н., проф. Лиман Ігор Ігорович та к.е.н., доц. Несторенко Тетяна Петрівна) в травні 2019 р. відвідали Вищу технічну школу в Катовіце та прочитали лекції польським студентам.

Візит польських колег до нашого університету в рамках програми Erasmus+ Академічна мобільність відбувається протягом цього тижня. До БДПУ завітала делегація представників Вищої технічної школи в Катовіце у складі проректора Вищої технічної школи в Катовіце Магдалєни Вєжбік-Строньської, декана, професора WST Александра Остенди і начальника відділу маркетингу та ІТ Павла Мікоса. Зокрема, 12 червня польські гості провели лекцію для студентів і викладачів БДПУ, у якій вони розповіли про своє місто та особливості навчання у Вищій технічній школі в Катовіце, презентували здобутки Науково-технологічного парку і проекту «Startup».

Відбулася і зустріч польських колег з керівництвом БДПУ, під час якої були обговорені напрямки подальшої співпраці між нашим університетом і Вищою технічною школою в Катовіце та можливість реалізації подвійних програм навчання між нашими вишами.

 

Марія Кальма,
секретар міжнародного відділу БДПУ
Світлини з архіву міжнародного відділу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print