Інтегруючись у новий освітній простір

   Учора, 3 квітня, дружина Президента України Марина Порошенко в Запоріжжі  відкрила Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект», у якій взяли участь майже 500 освітян з усієї країни.
  Звертаючись до освітян та науковців, Марина Порошенко відзначила, що сьогодні в державі успішно проводиться реформа освіти, завдяки якій створюється новий освітній простір рівних можливостей для всіх дітей України без винятку. І одним із етапів цієї реформи є створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів.
   Учасників науково-практичної конференції також привітав голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
   У ході конференції відбулася презентація автоматизованої системи підтримки діяльності Інклюзивно-ресурсних центрів. За словами Марини Порошенко, «однією з переваг цієї електронної програми є можливість вести реєстр дітей, які перебувають на обліку ІРЦ, реєстр фахівців та інклюзивних навчальних закладів України. І дуже важливо, що все це об’єднано єдиною електронною програмою «Державна система освіти» (ДСО)».
   …Не міг оминути увагою такий представницький захід і наш університет: перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної психології та логопедії Олена Ревуцька та доцент кафедри фізики та методики навчання фізики, кандидат фізико-математичних наук Андрій Лазаренко, взявши участь у відкритті Всеукраїнської  науково-практичної конференції, представляли вагомі доробки наших науковців на виставці «Освіта без бар`єрів» щодо запровадження інклюзивної освіти у підготовці педагогів до роботи в закладах освіти з інклюзивним навчанням… Керівників області та Марину Порошенко зацікавили університетські здобутки під час огляду виставкових матеріалів БДПУ (див. світлини). Ольга Гуренко від імені керівництва БДПУ вручила дружині президента буклет та книгу «ІСТОРІЯ Бердянського державного педагогічного університету В ІМЕНАХ», видані до 85-літнього ювілею БДПУ.

DSC06234 DSC06239

DSC06252 DSC06259

DSC06277 DSC06282

DSC06286 DSC06291

«Університетське Слово»
Світлини Андрія Лазаренка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print