Інтелектуально-розважальний брейн-ринг

На факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти 6 березня ц. р. відбувся брейн-ринг, присвячений Міжнародному жіночому дню. Інтелектуальний захід зібрав однодумців-інтелектуалів з числа здобувачів вищої освіти зі спеціальностей «соціальна робота», «дошкільна освіта», «спеціальна освіта». У заході взяли участь 4 команди (3 – жіночі, які представляли різні спеціальності, а також збірна команда хлопців).

Нагадаємо, що брейн-ринг проводиться вже п’ятий рік поспіль для здобувачів вищої освіти незмінною ініціативною командою у складі доцента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Сергія Улюкаєва та студентів-магістрантів спеціальності «соціальна робота» Антона Сердюченка, Євгена Шалупні, Анастасії Костенко та Анастасії Лєбєдєвої.

Брейн-ринг мав на меті не тільки перевірити інтелектуальні здібності здобувачів вищої освіти, що стосуються жіночого свята, але і розважити цікавими питаннями та дотепним гумором напередодні святкування.

Не дивлячись на змагальний характер, захід пройшов у дружній, невимушеній атмосфері. За результатами відповідей перемогла збірна хлопців із символічною назвою «7 березня». Усі учасники були нагороджені солодкими подарунками від профкому БДПУ.

IMG_6653 IMG_6669

IMG_6680 IMG_6706

IMG_6804

 

Сергій Улюкаєв,

доцент кафедри соціальної роботи

та інклюзивної освіти, к.п.н., ФДССО

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print