Інтелектуальний майстер-клас від школярів

Психологічна наука буде жити,

доки хоча б одна людина нею цікавиться…

 

Саме в цьому в черговий раз переконалися викладачі кафедри психології на ІІ інтелектуальній психологічній грі «Що? Де? Коли?» серед старшокласників освітніх закладів м. Бердянськ.

Цього року команду знавців склали учасники гуртка «Психологічні студії», які одержали стрімку перемогу, відповідаючи на питання психологічної спрямованості. Мабуть тому що їх керівники – Людмила Кашкарьова та Тетяна Ляхор – гарно підготували школярів та можуть по праву пишатися своїми вихованцями.

Команда знавців продемонструвала логіку, креативність мислення, вміння приймати командні рішення, брати на себе відповідальність, ерудованість, кмітливість, нестандартний підхід у розв’язанні психологічних завдань. Робота гравців була настільки злагодженою, що їх командних дух відчувався всіма присутніми.

При підготовці до цьогорічної гри у формуванні банку питань брали участь не лише викладачі, а й студенти, серед яких було оголошено конкурс, що стало родзинкою. Переможницею найцікавішого студентського питання стала Катерина Силка – студентка 3 курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Питання було напрочуд цікаве та непросте, яке вимагало як психологічних так і історичних знань, але старшокласники і тут здивували, миттєво надавши правильну відповідь.

Захоплені ігровим азартом та новими враженнями, школярі навіть після отримання перемоги не зупинилися та продовжили відповідати на ще не розіграні питання. Зрештою, усі отримали позитивні емоції, а гравці – ще й подарунки.

Цього дня ніхто не пішов з порожніми руками. Кожного учасника-переможця гри було нагороджено пам’ятними дипломами та мотиваторами, а кращого гравця за версією школярів Марину Григораш – символом гри «Що? Де? Коли?» – дивовижним совеням.

Також було відмічено найцікавіше питання від викладачів кафедри за версією гравців, автором якого була Олена Горецька та найактивнішого студента – Станіслава Коломойця за вчасну допомогу знавцям.

Кафедра психології щиро вдячна за співпрацю та ерудованих вихованців Центру дитячо-юнацької творчості імені Є.М. Руднєвої, її директору та працівникам! Бажаємо кожному школяру гарного настрою, натхнення та нових перемог! До зустрічі на наступній психологічній грі!

SAM_8901 SAM_8950

SAM_8973

SAM_8998 SAM_8999

Марина Богдан,

старший лаборант кафедри психології

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Фото Ганни Якушевої,

студентки 1 курсу спеціальності 053 Психологія

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

 


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!