Інтерактивний квест «острів скарбів»

21 травня ц.р. студенти 403 групи спеціальності «соціальна педагогіка» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти провели інтерактивний піратський квест «Острів скарбів» присвячений Дню захисту дітей для учнів 5-х класів (команда «1000 чортенят» та команда «Корабль-Чайка») ЗОШ № 11 міста Бердянська.

Квест був організований та проведений студентами спеціальності «соціальна педагогіка» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасії Олександрівни Тургенєвої, у рамках дисципліни «Основи  сценарної роботи та професійної творчості соціального педагога». Студентами був розроблений сценарій, розрахований на 60 хвилин, підібрані костюми, образи піратів й відповідні реквізити.

Квест складався з 5-ти станцій: «Буря на морі», «Піратські забави», «Німий лабіринт», «Піратські головоломки» та «Кульгавий пірат», які у свою чергу складались з таких завдань, як-от: виконання пісень, танців, малювання, проходження естафет, вирішення головоломок та загадок з морської та піратської тематики. Також, у ході проведення заходу студенти виступили у ролі аніматорів, проводячи анімаційні ігри з дітьми.

Хоча, перемогу здобула команда дітей 5-го класу під назвою «1000 чортенят», яка першою прийшла до фінішу та знайшла схований скарб, але без подарунків не залишився жоден учасник. Усі отримали грамоти за участь у квесті та солодкі подарунки. Відмітимо, що діти були максимально зацікавленими й активними,  мали змогу весело та корисно провести час.

Підготовка і проведення заходів інтерактивного спрямування вносить своєрідне різноманіття у навчальні шкільні й студентські будні. Особливо це корисно для майбутніх соціальних педагогів, адже сприяє розвитку креативності та творчості студентів як майбутніх фахівців соціальної сфери.

  2  3

1-1 7

1-2 5 

4 6 

Анастасія Лебедєва,

студентка 403 групи спеціальності «соціальна педагогіка»

(світлини з архіву кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print