Іще нагороди університетським «нашоатлантівцям»

IMG_8401

Сьогодні, напередодні Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера в ЦКтаД “Софіт” пройшли урочисті збори та святковий концерт із вшануванням мужності та героїзму захисників суверенітету і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу. Присутніх у залі військовослужбовців і ветеранів Української армії, волонтерів, представників бердянської молоді, громадськості та гостей міста привітав міський голова Володимир Чепурний, зокрема, зазначивши: «Тисячі офіцерів і солдатів зі зброєю в руках захищають нашу державу в неоголошеній війні. Ми пишаємося, що серед них є і бердянці. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто віддав найдорожче за країну – своє життя. Пам'ять про цих героїв назавжди залишиться в серцях бердянців. Сьогодні ми шануємо волонтерів, які допомагають Українській армії і добровольчим батальйонам. Ви стали надійними помічниками для наших військових. Завдяки вам бійці розуміють, заради кого вони стоять на передовій. Для всього суспільства ви приклад самопожертви, хоробрості та любові до своєї батьківщини.

IMG_8380

Із привітаннями також виступили голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький та голова організації «Цивільний корпус АЗОВ» Олександр Величко.  

IMG_8384 IMG_8387 IMG_8393 IMG_8395

Під час святкового концерту було вручено ряд нагород. За визначні організаторські особисті заслуги в громадській волонтерській благодійницькій діяльності в допомозі військовим Української армії, які сьогодні захищають територіальну цілісність, свободу і незалежність України оголошені Подяки міського голови та вручено цінні подарунки засновникам та активним помічникам волонтерської організації БДПУ „Наші Атланти”: Анетті Омельченко, Степану Гериліву, Яні Осадчій, Віталію Байдалі, Павлу Порохні, Миколі Тюркеджі, Ользі Бойко, Любові Щекатуріній, Ользі Практиці, Костянтину Дадаєву, Олегу Зінченку, Руслану Папішу, Володимиру та Наталії Фуклєвим.

Іван Коляка,
заступник редактора
«Університетського Слова»
Світлини автора 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print