Історичний квест: «Стежками рідного міста»

19 квітня при підтримці викладачів кафедри історії та філософії (http://bdpu.org/en/faculties/gef/structure-gef/kaf-istor/) та студентів гуманітарно-економічного факультету (http://bdpu.org/en/faculties/gef/) відбувся квест, присвяченний історії нашого міста.  Організатори заходу – старший викладач кафедри історії та філософії ГЕФ Королевська Ю.Ю та голова волонтерського сектору студентської ради ГЕФ Марія Тохтамиш. Студенти 1 курсу гуманітарно-економічного факультету були волонтерами та суддями на локаціях.

У квесті брали участь 9 команд: учні старших класів шкіл, гімназії та ліцею. Квест складався з 8 локацій, на яких учасники мали виконати певні завдання, а саме: «Десант» , де учні мали розгадати загадку,у якій була зашифрована історична постать, «Зоркій» – на цій локації потрібно було зробити оригінальне селфі з пам’ятником, «Бичок» –  учасникам потрібно було пройти тестові завдання пов’язані з історією Бердянську, «Хавкін» – потрібно зібрати пазл та сказати, що у зображеній будівлі було раніше, «Ботінкі» -командам був наданий текст про історію міста, у якому потрібно було вставити пропущені слова, «Воєнкомат» – один учасник з команди мав називати пам’ятники міста та присідати одночасно, «Воронцов» – капітан команди мав показати певну історичну постать або пам’ятник іншим учасникам команди, «Шмідта» -потрібно було встановити співвідношення вулиць міста.

Перемогу отримала команда ЗОШ№1, друге місце зайняла команда ЗОШ№ 2, а третє – учні 8 школи. Всі учасники квесту отримали призи, грамоти та сертифікати від піцерії «Nemo».

Студрада гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print